Paslaugų teikimo sąlygos

Home / Paslaugų teikimo sąlygos

1. Siuntėjas ar gavėjas (toliau “klientas”) užpildo “Užsakymo formą” puslapyje http://draugiskasautobusiukas.lt/uzsakytipaslauga/. Laukelyje “papildoma informacija” nurodomas siuntos pobūdis ir svoris, kelionės data (ši informacija pageidautina, nes mažina bereikalingą susirašinėjimą).

2. Koordinatorius, žinodamas užsakymo detales iš užsakymo, suderina preliminarias kainas su klientu, įtraukia užsakymą į maršrutą.

3. Klientas patvirtina užsakymą – elektroniniu paštu dautobusiukas@gmail.com, arba žodžiu.

4. Koordinatorius vieną parą iki krovinio paėmimo/perdavimo praneša klientui apytikslį atvykimo laiką.

5. Vairuotojas paskambina valandą iki atvykimo.

6. Ant krovinio siuntėjas užrašo (arba priklijuoja lapą) su gavėjo adresu, vardu, tel. numeriu (galima atspausdinti ir užklijuoti užsakymo lapeli.) Sutartu laiku paimamas krovinys.

7. Vairuotojas įgaliotas tartis su klientu kitą kainą, jei deklaruotas krovinys keičiamas – didinamas/mažinamas svoris, pakuočių skaičius.

8. Pergabenamas krovinys.Vairuotojas paskambina valandą iki atvykimo, suderina krovinio atvežimo, perdavimo laiką.

9. Perduodamas krovinys. Atsiskaitoma už paslaugą.

 

Įprastinis kelionės maršrutas: Vilnius – Kaunas –– Alytus/ Marijampolė – Liuksemburgas – Briuselis ir atgal.

Maršrute ir 15 km nuo jo krovinių vežimas papildomai neapmokestinamas. Didesniu nuotoliu už kiekvienus 10 km nuvažiavimo į šalį imamas 2 EUR mokestis.

Paslaugos vykdomos pagal principus “nuo durų iki durų”, “iš rankų į rankas”.

Įprastas krovinio gabenimo laikas – 2-3 paros nuo priėmimo iki atidavimo – priklauso nuo krovino perdavimo ir atsiėmimo vietų.

Svarbu: siuntėjas dalinasi atsakomybe dėl krovinio tinkamo supakavimo kelionei. Siunčiami rūbai, dokumentai, knygos turėtų būti apsaugoti nuo sudrėkimo, trapūs daiktai – nuo atsitiktinio sugadinimo. Jei siunčiami baldai, namų technika ir norima išvengti paviršių sugadinimo, patartina laikytis priimtų pakavimo standartų – plėvelė (parduodama “Senukuose” ir panašiuose prekybos centruose)+putplastis arba kitas paminkštinimas+kartonas (pvz. iš senų dėžių) + dar kart plėvelės sluoksnis.